پرسش‌های متداول

علت عدم دریافت ایمیل یا پیغام پس از ارسال مقاله چیست؟

عدم اتمام فرآیند ارسال مقاله یکی از دلایل آن میباشد. تمام مواردی که در هنگام ارسال مقاله مشخص میشوند در گوشه سمت راست صفحه باید تیک خورده شود. چنانچه پیغامی مبنی بر ارسال مقاله دیافت نکرده اید، مقاله شما ارسال نشده است و لازم است مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید.

مقالات فصلنامه از چه چارچوبی جهت ارسال پیروی میکنند؟

برای ارسال مقالات به فصلنامه سلامت خانواده لازم است ابتدا راهنمای نویسندگان را به دقت مطالعه کنید و سپس مقاله خود را بر اساس راهنمای نویسندگان آماده کرده و ارسال نمایید. دقت کنید چنانچه مقالات ارسالی در چارچوب راهنمای نویسندگان نگاشته نشوند، مجدداً برای نویسنده جهت اصلاح ارسال خواهد شد.

در صورتیکه یک مقاله چند نویسنده دارد، آیا بایستی فرد اول جهت ارسال اقدام کند؟

برای ارسال مقاله، نویسنده مسؤول باید اقدام کند و کلیه مکاتبات با نویسنده مسؤول خواهد بود.

چگونه میتوان مشترک فصلنامه شد؟

برای اشتراک فصلنامه لازم است به آدرس h.familyjournal@iausari.ac.ir ارسال نموده و در نامه ای خواستار اشتراک فصلنامه شوید و مشخصات کامل خود را به همراه آدرس دقیق پستی درج نمایید.

چگونه میتوان برای فصلنامه، مقاله ارسال کرد؟

ارسال مقاله منحصراً از طریق سامانه الکترونیکی مجله به آدرس http://jfh.iausari.ac.ir انجام می‌شود و برای ارسال مقاله در سایت، لازم است ابتدا ثبت نام کنید.

اخذ پذیرش مقاله چقدر زمان خواهد برد؟

با توجه به میزان اصلاحات درخواستی داوران و سرعت و دقت انجام اصلاحات نویسندگان و در صورت تایید نهایی داوران، اخذ پذیرش بین 2 تا 4 ماه به طول خواهد انجامید. (خواهشمند است جهت تسریع در روند فرایندها، ابتدا قسمت راهنمای نویسندگان را در سامانه به دقت مطالعه کنید و مقاله را حتما بر اساس راهنمای تدوین موجود در سامانه تنظیم و ارسال کنید).

آخرین شماره چه زمانی چاپ خواهد شد؟

به محض چاپ توسط چاپخانه در صفحه اول سامانه با عنوان خبر جدید اطلاع داده خواهد شد.

8- چگونه می توانم با مدیران و پرسنل نشریات در تماس باشم؟ و سایر پرسشهای خود را مطرح کنم؟

ابتدا پاسخ پرسشهای خود را در پرسشهای متداول جستجو کنید و اگر پاسخی نیافتید می توانید از طریق سامانه سوال خود را مطرح کنید. تنها اطلاعاتی که از طریق سامانه و ایمیل فصلنامه به نویسندگان ارسال می ‌شود مورد تایید است و صحبتهای حضوری و تلفنی قابل استناد نیست.

آیا پذیرش مقاله در فصلنامه هزینه دارد؟

خیر، هزینه ای ندارد.

چگونه مقاله ارسالی را پیگیری کنم؟

از طریق سامانه فصلنامه و از صفحه شخصی خود پیگیری کنید.